Лучший форум Украины для общения без границ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Лучший форум Украины для общения без границ! » О жизни » Порадьте букет у Львові


Порадьте букет у Львові

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Треба дівчину вразити, прям так дужа сильна потреба. Якими букетом можна зробити? Є тут знавці флористики і душ дівчат, що їм треба купувати?

0

2

Серый написал(а):

Треба дівчину вразити, прям так дужа сильна потреба. Якими букетом можна зробити? Є тут знавці флористики і душ дівчат, що їм треба купувати?

Це ви хочете дівчину підкорили чи вибачитись за щось, а то така сильна потреба, що просто вже цікаво що ви там натворили

0

3

gokocer написал(а):

Це ви хочете дівчину підкорили чи вибачитись за щось, а то така сильна потреба, що просто вже цікаво що ви там натворили

Ну "підкорити" це якось дуже сильно сказано, насправді хочу справити на дівчину враження і цього достатньо...інформації для вас) Раптом вона це колись все це прочитає.

0

4

Серый написал(а):

Треба дівчину вразити, прям так дужа сильна потреба. Якими букетом можна зробити? Є тут знавці флористики і душ дівчат, що їм треба купувати?

Тут у вас є два варіанти, два шляхи і так далі) Здивувати можна якоюсь оригінальність в квітах чи красою, або ж кількістю. Щодо кількості то це завжди був безпрограшний варіант і цей прийом старий як світ. Не думаю що в цьому світі існує якась дівчина, яка не мріє про великий букет троянд чи тюльпанів чи ще чогось. Але це класика, таким букетом ви вразите точно, але будете трішки передбачуваним.
А ось подарувати якийсь оригінальні квіти це вже зовсім інша справа. Оригінальний букет означає що у вас не тільки велике бажання справити враження, а ще й бажання купити гарний букет. Заради цього ви не тільки гроші витрали, а ще й свій час щоб його вибрати.
Як на мене то вам підійде якась велика квіткова композиція, де буде багато видів квітів. Такі букети є у львівському магазині Квітна  Раджу зайти туди і обов'язково щось вибрати. Букет з цього магазину точно здивує приємно вашу дівчину.
http://i.piccy.info/i9/f3dbef6967aa03d8e6f08b3a605d6364/1634664268/13204/1425531/5_240.jpghttp://i.piccy.info/a3/2021-10-19-17-24/i9-15118093/240x240-r/i.gif

0


Вы здесь » Лучший форум Украины для общения без границ! » О жизни » Порадьте букет у Львові